Forum mbm2007 Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
oferta pracy dla technologa we Wrocławiu

Odpowiedz do tematu    Forum mbm2007 Strona Główna » przeczytaj!! Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
greywolf
ekspert

Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 25
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

Post oferta pracy dla technologa we Wrocławiu
Praca- Technolog programista CNC/ Młodszy Technolog
SDA Spółka Jawna

Opis stanowiska:
- przygotowanie technologii na produkcję,
- programowanie maszyn CNC (sterownik Sinumerik 828D),
- poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu obróbki skrawaniem,
-wdrażanie innowacyjnych technologii,
- ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym,
Wymagania:
- wykształcenie wyższe - Mechanika i Budowa maszyn lub pokrewne; specjalność obróbka skrawaniem, (student V roku)
- wiedza na temat obróbki ubytkowej,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- znajomość programu 2D w stopniu dobrym,
- znajomość programu CAM będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie min. 1 rok
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
- szkolenia i kursy doszkalające,
- motywacyjny system nagradzania,
W celu rekrutacji proszę o wysłanie cv na adres [link widoczny dla zalogowanych] lub kontakt nr tel. +48 534 401 001

Post został pochwalony 0 razy
Wto 11:05, 05 Cze 2012 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum mbm2007 Strona Główna » przeczytaj!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)